SUPA24
Living room
Living room
Living room
219 990 €
(2 650 € / m²)
Sale
Atypical
1
83 m²
Бързарица, София

bedroomatypical
flat83 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Двустаен апартамент на 5 мин от НБУ и метростанция! АКТ16 Двустаен апартамент 83 м² на 5 минути пеша от Нов български университет. Светъл апартамент ...

Other
Age of the offer: 43days
Updated: 43days

Localities

Бързарица, София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021