SUPA24
Living room
Living room
Living room
600 000 €
(3 750 € / m²)
Sale
Atypical
1
160 m²
Дими Паница, София

bedroomatypical
flat160 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Galardo Real Estate представя рядка възможност за придобиване на просторен имот в сърцето на столицата на метри от площад Народно събрание и в неп...

Other
Age of the offer: 57days
Updated: 57days

Localities

Дими Паница, София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ГАЛАРДО НЕДВИЖИМИ ИМОТИ