SUPA24
Living room
Living room
Living room
184 387 €
(2 634 € / m²)
Sale
Atypical
1
70 m²
Бързарица, София

bedroomatypical
flat70 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

ARCO REAL ESTATE представя: Тристаен, югоизточен с тераса и панорама в нова кооперация с АКТ 14 в Овча Купел до метростанция. Апартамент11В е на четвъ...

Other
Age of the offer: 54days
Updated: 13days

Localities

Бързарица, София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ