SUPA24
Living room
Living room
Living room
156 000 €
(2 600 € / m²)
Sale
Atypical
1
60 m²
Бързарица, София

bedroomatypical
flat60 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Компания `ЕКС` представя на Вашето внимание двустаен апартамент в жк. Овча купел. МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: В непосредствена близост до Нов Български Университ...

Other
Age of the offer: 59days
Updated: 59days

Localities

Бързарица, София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ЕКС НВД ООД