SUPA24
Living room
Living room
Living room
590 000 €
(3 711 € / m²)
Sale
Atypical
1
159 m²
Баба Илийца, София

bedroomatypical
flat159 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Многостаен апартамент в южния квартал 'Лагера' с три спални и застроена площ от 159 кв.м. Разпределение: входно антре, голяма всекидневна с кухненски ...

Other
Age of the offer: 83days
Updated: 83days

Localities

Баба Илийца, София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ