SUPA24
Living room
Living room
Living room
164 000 €
(2 448 € / m²)
Sale
Atypical
1
67 m²
Никола Станчев, София

bedroomatypical
flat67 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Умен дом! Луксозно строителство! AKT 15 На 200 метра от Детска градина 190! Akт 16 - юли 2026г. Продава се 2-стаен апартамент в кв. Малинова долина. ...

Other
Age of the offer: 132days
Updated: 107days

Localities

Никола Станчев, София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ХОУМ ТУ Ю БЪЛГАРИЯ