SUPA24
68 000 €
(1 063 € / m²)
Sale
Atypical
1
64 m²
бул. Самара, Шумен

bedroomatypical
flat64 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Обади се сега и цитирай този КОД: 686820 Двустаен апартамент в квартал Боян Българанов 2. Апартаментът е разпределен на коридор, хол с тераса, спалня,...

Other
Age of the offer: 66days
Updated: 34days

Localities

бул. Самара, Шумен
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - КАНТОРА ШУМЕН