SUPA24
Living room
Living room
Living room
111 000 €
(1 461 € / m²)
Sale
Atypical
1
76 m²
Марица, Разград

bedroomatypical
flat76 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Продава се просторен тристатаен апартамент в кв. 'Бели Лом'. Жилището се състои от две спални, голям хол, кухня, баня, тоалента и две тераси. Подменен...

Other
Age of the offer: 9days
Updated: 9days

Localities

Марица, Разград
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АДРЕС