SUPA24
Living room
Living room
Living room
132 000 €
(1 784 € / m²)
Sale
Atypical
1
74 m²
Марица, Разград

bedroomatypical
flat74 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Продава се тристаен апартамент - 74 кв.м, в отлично състояние! Напълно обзаведен! Жилището се състои от две спални, просторна днвена с кухня, баня с т...

Other
Age of the offer: 10days
Updated: 10days

Localities

Марица, Разград
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АДРЕС