SUPA24
Living room
Living room
Living room
120 000 €
(1 121 € / m²)
Sale
Atypical
1
107 m²
Разград

bedroomatypical
flat107 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Продава се многостаен апартамент в гр. Разград, кв. 'Варош! Състои се от две спални, хол, трапезария, кухненски бокс, баня, тоалетна и три тераси! По...

Other
Age of the offer: 9days
Updated: 9days

Localities

Разград
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АДРЕС