SUPA24
Other
Other
Other
300 000 €
(2 174 € / m²)
Sale
3
1
138 m²
Морски звуци, Равда

bedroom3
flat138 m²
bathrooms1
liftYes
parkingYes
stateOther
basementNo
terraceYes

Description

Jen pár kroků od moře, kde šum vln doplňuje vůně slané vody a teplý vánek hladí tvář, vás čeká útulný mezonet 3+kk, který spojuje pohodu dovolené s ko...

furnished
Age of the offer: 55days
Updated: 55days

Localities

Морски звуци, Равда

Civic amenities

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva