SUPA24
Living room
Living room
Living room
61 704 €
(1 210 € / m²)
Sale
Atypical
1
51 m²
Несебър

bedroomatypical
flat51 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

ID 34205762 За продажба се предлага апартамент с 1 спалня на партер в нов комплекс . Цена: 61 704 евро Населено място: Слънчев Бряг, комплекс Грийн Х...

Other
Age of the offer: 42days
Updated: 42days

Localities

Несебър
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ОАЗИС