SUPA24
Living room
Living room
Living room
207 718 €
(1 404 € / m²)
Sale
Atypical
1
148 m²
Иван Хаджипетров, Бургас

bedroomatypical
flat148 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg Представяме просторен четиристаен апартамент за продажба във впечатляващ мащабен проект в Бургас сграда със с...

Other
Age of the offer: 63days
Updated: 16days

Localities

Иван Хаджипетров, Бургас
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ЛУКСИММО - БУРГАС