SUPA24
74 420 €
(1 691 € / m²)
Sale
1
1
44 m²
Царевец

bedroom1
flat44 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

📢 ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР - БЕЗ КОМИСИОН КЪМ АГЕНЦИЯТА! 📢 ОФЕРТА: 13600 💰 ПРОМОЦИОНАЛНА схема на плащане: 10% СЕГА, 90% на АКТ 16! - Агенция за не...

Other
Age of the offer: 2days
Updated: 2days

Localities

Царевец
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ГОЛД ИМОТИ