SUPA24
Living room
Living room
Living room
69 999 €
(1 458 € / m²)
Sale
Atypical
1
48 m²
Лотос

bedroomatypical
flat48 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

оф.25816 СРЕДЕН ЕТАЖ! ГОТОВ НАЕМАТЕЛ! Предлагаме Ви да закупите чудесен двустаен апартамент със следното разпределение: Просторен хол, кухня, спалня,...

Other
Age of the offer: 7days
Updated: 7days

Localities

Лотос
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ