SUPA24
Living room
Living room
Living room
92 250 €
(1 538 € / m²)
Sale
Atypical
1
60 m²
Остромила

bedroomatypical
flat60 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Оферта 63366 - Предлагаме ви вътрешен ДВУСТАЕН апартамент с ИЗЦЯЛО ЮЖНО изложение в малка сграда с модернистичен почерк, съвременна визия и с нисък %...

Other
Age of the offer: 8days
Updated: 8days

Localities

Остромила
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ