SUPA24
Living room
Living room
Living room
153 484 €
(1 849 € / m²)
Sale
Atypical
1
83 m²
Сърнена гора

bedroomatypical
flat83 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 466 или 032 586 956 и цитирайте референтния номер на имота: Plv 79868. Отговорен брокер: Стефан ...

Other
Age of the offer: 10days
Updated: 1days

Localities

Сърнена гора
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС ПЛОВДИВ