SUPA24
Living room
Living room
Living room
220 000 €
(1 930 € / m²)
Sale
Atypical
1
114 m²
бул. Христо Ботев

bedroomatypical
flat114 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Представяме Ви изключителен тристаен апартамент, разположен в самия център на Враца, в модерна жилищна кооперация, построена през 2022 година. Имотът ...

Other
Age of the offer: 10days
Updated: 1days

Localities

бул. Христо Ботев
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН