SUPA24
Living room
Living room
Living room
167 000 €
(1 777 € / m²)
Sale
Atypical
1
94 m²
Армейска

bedroomatypical
flat94 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Ексклузивно предложение за продажба на тристаен апартамент в нова сграда с Разрешение за ползване от 2023 г., разположена в предпочитания район Била 1...

Other
Age of the offer: 12days
Updated: 12days

Localities

Армейска
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ЯВЛЕНА - СТАРА ЗАГОРА