SUPA24
Living room
Living room
Living room
79 900 €
(1 378 € / m²)
Sale
Atypical
1
58 m²
3 чучура - юг

bedroomatypical
flat58 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 476 или 042 958 5511 и цитирайте референтния номер на имота: SZ 90124. Отговорен брокер: Антония...

Other
Age of the offer: 15days
Updated: 15days

Localities

3 чучура - юг
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС СТАРА ЗАГОРА