SUPA24
Living room
Living room
Living room
89 990 €
(1 304 € / m²)
Sale
Atypical
1
69 m²
бул. България

bedroomatypical
flat69 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Оферта 69010 - Предлагаме за продажба функционален двустаен апартамент, разположен в панелен блок, с отлично разпределение и възможност за лесно преус...

Other
Age of the offer: 40days
Updated: 40days

Localities

бул. България
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ