SUPA24
143 500 €
(1 888 € / m²)
Sale
Atypical
1
76 m²
Христо Ботев

bedroomatypical
flat76 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Представяме ви уникален апартамент за продажба, намиращ се близо центъра на града, разположен на среден етаж в новостроящ се затворен комплекс. Самият...

Other
Age of the offer: 35days
Updated: 35days

Localities

Христо Ботев
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

РЕМАКС ЦЕНТРАЛ