SUPA24
Living room
Living room
Living room
68 950 €
(1 499 € / m²)
Sale
1
1
46 m²
Цар Симеон

bedroom1
flat46 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Представяме Ви уникална възможност да закупите студио/апартамент в България, разположен в живописния град Банско, област Благоевград. Този функционале...

Other
Age of the offer: 64days
Updated: 6days

Localities

Цар Симеон
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

РЕМАКС ОЛ СИЙЗЪНС