SUPA24
Terrace; view
Living room; view, natural light, modern style
Living room; natural light, modern style
255 000 €
(2 500 € / m²)
Sale
3
1
102 m²
Еделвайс, Свети Влас

bedroom3
flat102 m²
bathrooms1
liftNo
parkingYes
stateOther
basementNo
terraceYes

Description

Na prodej- nádherný, prostorný třípokojový apartmán ve Sveti Vlasu, v uzavřeném rezidenčním komplexu nedaleko moře. Byt se nachází ve třetím patře a d...

furnished
Age of the offer: 71days
Updated: 71days

Localities

Еделвайс, Свети Влас

Civic amenities

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva