SUPA24
Living room
Living room
Living room
80 460 €
(1 201 € / m²)
Sale
Atypical
1
67 m²
Търговска

bedroomatypical
flat67 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Апартамент ново строителство до Лидл, гр. Ловеч Предлагаме за продажба двустаен апартамент с площ 67 кв.м, разположен на пети етаж в модерна жилищна ...

Other
Age of the offer: 78days
Updated: 78days

Localities

Търговска
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН