SUPA24
Living room
Living room
Living room
620 000 €
(3 100 € / m²)
Sale
Atypical
1
200 m²
бул. България, София

bedroomatypical
flat200 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Представяме на Вашето внимание тристаен апартамент със следното разпределение:входно антре,дневен тракт с кухненски бокс,основна спалня с дрешник и са...

Other
Age of the offer: 83days
Updated: 42days

Localities

бул. България, София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021