SUPA24
Living room
Living room
Living room
103 000 €
(1 030 € / m²)
Sale
Atypical
1
100 m²
бул. Република, Своге

bedroomatypical
flat100 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

ARCO REAL ESTATE продава ексклузивно апартамент в четириетажна къща в централната част на гр. Своге. Къщата се намира на изключително комуникативно м...

Other
Age of the offer: 124days
Updated: 17days

Localities

бул. Република, Своге
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ