SUPA24
Other
Other
Other
871 525 €
(4 952 € / m²)
Sale
Atypical
2+
176 m²
Rua Chilon, São Paulo

bedroomatypical
flat176 m²
bathrooms2+

Other
Age of the offer: 3days
Updated: 3days

Localities

Rua Chilon, São Paulo
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect