SUPA24
Other
Other
Other
293 439 €
(2 257 € / m²)
Sale
Atypical
2+
130 m²
RUA ADELE, São Paulo

bedroomatypical
flat130 m²
bathrooms2+

Other
Age of the offer: 17days
Updated: 7days

Localities

RUA ADELE, São Paulo
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect