SUPA24
1 295 £
(65 £ / m²)
Lease
1
1
20 m²
Mauritsplaats, Rotterdam

bedroom1
flat20 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

For more details, please visit https://housinganywhere.com/room/ut1527536/nl/Rotterdam/mauritsplaats?utm_source=list_globally&affiliate_partner_id=113...

furnished
Age of the offer: 494days
Updated: 494days

Localities

Mauritsplaats, Rotterdam
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Housing Anywhere