SUPA24
Living room
Living room
Living room
3 254 £
(51 £ / m²)
Lease
3
1
64 m²
In der Donk, 9

bedroom3
flat64 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

For more details, please visit https://housinganywhere.com/room/ut1281518/de/Düsseldorf/in-der-donk?utm_medium=affiliate&utm_source=list_globally&affi...

furnished
Age of the offer: 70days
Updated: 70days

Localities

In der Donk, 9
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

HousingAnywhere