SUPA24
Living room
Living room
Living room
1 641 £
(82 £ / m²)
Lease
Atypical
1
20 m²
Rue de Ponthieu, Paris

bedroomatypical
flat20 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

For more details, please visit https://housinganywhere.com/room/ut1265238/fr/Paris/rue-de-ponthieu?utm_medium=affiliate&utm_source=list_globally&affil...

furnished
Age of the offer: 496days
Updated: 495days

Localities

Rue de Ponthieu, Paris
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Housing Anywhere