SUPA24
1 595 317 £
(12 661 £ / m²)
Sale
Atypical
1
126 m²
Wolfacher, Rain

bedroomatypical
flat126 m²
bathrooms1

Other
Age of the offer: 16days
Updated: 16days

Localities

Wolfacher, Rain
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Mischler Immobilien AG