SUPA24
Other
Other
Other
240 574 £
(3 759 £ / m²)
Sale
3
1
64 m²
Torrevieja

bedroom3
flat64 m²
bathrooms1
liftYes
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceYes

Description

Představujeme novou rezidenční budovu v Torrevieja, moderní komplex o 5 podlažích se 17 byty moderního designu a společným bazénem na střešní terase.

Unfurnished
Age of the offer: 7days
Updated: 7days

Localities

Torrevieja

Civic amenities

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA