SUPA24
Other
Other
Other
77 736 £
(2 429 £ / m²)
Sale
1
1
32 m²
Torrevieja

bedroom1
flat32 m²
bathrooms1

Other
Age of the offer: 54days
Updated: 54days

Localities

Torrevieja
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Branco Reality

Branco Reality