SUPA24
Living room
Living room
Living room
111 185 £
(1 482 £ / m²)
Sale
Atypical
1
75 m²
Burgos

bedroomatypical
flat75 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

? Апартамент за продажба първа линия море, Созопол, плаж Златна рибка ? Представяме ви стилно и функционално жилище с невероятно местоположение в п...

Other
Age of the offer: 10days
Updated: 10days

Localities

Burgos
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

БГ ИНТЕРНАЦИОНАЛ