SUPA24
Other
Other
Other
192 800 £
(2 605 £ / m²)
Sale
4
1
74 m²
Płocka, Gdańsk

bedroom4
flat74 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
state
basementNo
terraceNo

Description

Nowe osiedle, ogrom zieleni, doskonale skomunikowane zarówno z Centrum Gdańska, jak i z trójmiejską obwodnicą. W najbliższej okolicy znajduje się pełn...

floor:
2. floor of 4
Age of the offer: 3days
Updated: 1days

Localities

Płocka, Gdańsk
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

HOME EXPERT

Jacek Holiczko