SUPA24
Living room
Living room
Living room
316 583 £
(3 264 £ / m²)
Sale
Atypical
1
97 m²
Németh László utca, Budapest

bedroomatypical
flat97 m²
bathrooms1

Other
Age of the offer: 4days
Updated: 4days

Localities

Németh László utca, Budapest
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

M Homes Kft.