SUPA24
Other
Other
Other
113 962 £
(2 326 £ / m²)
Sale
2
1
49 m²
Londýnská, Liberec

bedroom2
flat49 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOriginal condition
basementNo
terraceNo

Description

Nabízíme k prodeji půdní prostor o podlahové ploše 110 m² na ulici Londýnská v Liberci, určený k přestavbě na obytné využití. Prostor se nachází ve 3....

floor:
4. floor of 3
Age of the offer: 4days
Updated: 4days

Localities

Londýnská, Liberec
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

RK Evropa

Iva Can-Löfflerová