SUPA24
Other
Other
Other
524 448 £
(5 893 £ / m²)
Sale
4
1
89 m²
Šárka, Brno

bedroom4
flat89 m²
bathrooms1
liftYes
parkingNo
stateNew construction
basementNo
terraceNo

Description

Nabízíme k prodeji novostavbu bytu 4+kk, 89 m2 + 8m2 balkon u lesa v Brně Kohoutovicích v nově budované Rezidenci Šárka. Byt se nachází v nejvyšším pa...

Floor-standing
Age of the offer: 50days
Updated: 15days

Localities

Šárka, Brno

Civic amenities

Nejlepší bydlení realitní společnost, s.r.o.

Asistentka Brno Nejlepší bydlení realitní spol.