SUPA24
Living room
Living room
Living room
345 185 £
(2 877 £ / m²)
Sale
4
1
120 m²
Općina Posedarje

bedroom4
flat120 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceYes

Description

ZADAR, VINJERAC - Premium penthouse s panoramskim pogledom

Ekskluzivna novogradnja u Vinjercu: luksuzan dvoetažni stan s pogledom na more i Velebit

Other
Age of the offer: 3days
Updated: 3days

Localities

Općina Posedarje
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Dux nekretnine d.o.o.

Danijela Majdandžić