SUPA24
Living room
Living room
Living room
213 649 £
(2 638 £ / m²)
Sale
3
1
81 m²
Grad Pula

bedroom3
flat81 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Casa Bella iz ponude izdvaja prostran i svijetao obiteljski stan od 81,36 m² smješten u mirnom i zelenom dijelu Pule, idealnom za ugodan život nadomak...

Other
Age of the offer: 9days
Updated: 9days

Localities

Grad Pula
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

CASA BELLA NEKRETNINE

Ana-Maria Kovačević