SUPA24
Living room
Living room
Living room
142 791 £
(3 038 £ / m²)
Sale
2
1
47 m²
Grad Pula

bedroom2
flat47 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Moderan stan na prodaju smješten na prvom katu novogradnje u naselju Valmade u Puli. Ovaj suvremeni stambeni projekt sastoji se od tri kvalitetno proj...

Other
Age of the offer: 48days
Updated: 48days

Localities

Grad Pula
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir