SUPA24
Living room
Living room
Living room
579 644 £
(5 367 £ / m²)
Sale
3
2+
108 m²
Grad Pula

bedroom3
flat108 m²
bathrooms2+
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceYes

Description

ISTRA, PULA - Apartmani na odličnoj lokaciji, Uhodani turistički posao!

Prodaje se atraktivna nekretnina smještena u jednom od najtraženijih dijelova...

Other
Age of the offer: 49days
Updated: 49days

Localities

Grad Pula
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Dux nekretnine d.o.o.

Alex Ilinčić