SUPA24
Other
Other
Other
160 048 £
(3 722 £ / m²)
Sale
1
1
43 m²
Grad Omiš

bedroom1
flat43 m²
bathrooms1
liftNo
parkingYes
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Predstavljamo rijetku priliku za kupnju potpuno novog apartmana na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Trogiru. Smješten u prizemlju moderne stambene ...

Other
Age of the offer: 2days
Updated: 2days

Localities

Grad Omiš
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine