SUPA24
Other
Other
Other
581 289 £
(7 963 £ / m²)
Sale
3
2+
73 m²
Grad Omiš

bedroom3
flat73 m²
bathrooms2+
liftNo
parkingYes
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Na prodaju je trosoban stan u novogradnji s pogledom na more, na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Čiovu, u dijelu koji pripada gradu Trogiru. Ova jedi...

Other
Age of the offer: 51days
Updated: 51days

Localities

Grad Omiš
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine