SUPA24
Other
Other
Other
227 600 £
(4 377 £ / m²)
Sale
2
1
52 m²
Grad Novigrad

bedroom2
flat52 m²
bathrooms1
liftNo
parkingYes
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Prodaje se stan u Novigradu, površine 52 m², smješten u prizemlju zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka, dvije spava...

Other
Age of the offer: 5days
Updated: 5days

Localities

Grad Novigrad
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Alma Dom

Azra Valjevac