SUPA24
562 332 £
(3 628 £ / m²)
Sale
Atypical
2+
155 m²
Ilica, Zagreb

bedroomatypical
flat155 m²
bathrooms2+
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Na prodaju je prostran stan površine 155 m2, smješten na trećem katu u atraktivnom dijelu Gornjeg Grada – Medveščak, u neposrednoj blizini Britanca. O...

Other
Age of the offer: 73days
Updated: 73days

Localities

Ilica, Zagreb
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Imperium-immobiliare d.o.o

Imperium Immobiliare