SUPA24
Living room
Living room
Living room
161 327 £
(2 689 £ / m²)
Sale
Atypical
1
60 m²
София

bedroomatypical
flat60 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Предлагаме за продажба функционален двустаен апартамент в непосредствена близост до пазара, метростанция и множество удобства за ежедневието. Имотът с...

Other
Age of the offer: 10days
Updated: 10days

Localities

София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ТИМЕКС 94ООД