SUPA24
121 953 £
(1 605 £ / m²)
Sale
Atypical
1
76 m²
Бургас

bedroomatypical
flat76 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви предложи, Тристаен апартамент в ж.к Изгрев. Намира се на комуникативно място в близост до детска градина " Р...

Other
Age of the offer: 8days
Updated: 8days

Localities

Бургас
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ-ИЗТОК